O nas – Blachdom

O nas

Misja

Głównym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta poprzez  oferowanie mu optymalnych  ekonomicznie produktów pod względem jakości, trwałości oraz
estetyki. Stawiamy na innowacyjność i ciągły rozwój, dlatego stale poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na ulepszanie naszych produktów i usług. Pełne wsparcie techniczne oraz gwarancja jakości naszych produktów pozwala budować trwałe relacje z klientami  i zapewnić im pełne zadowolenie.

Wartości

Naczelną wartością naszej firmy jest zadowolenie klienta oraz jego
zaufanie. Wszelkie działania związane z długoletnią gwarancją, dużym wyborem
produktów, wsparciem technicznym mają służyć tym wartościom. Działanie te nie byłyby możliwe do osiągnięcia bez profesjonalizmu i zaangażowania całego naszego zespołu, który składa się z doświadczonych specjalistów oraz przeszkolonych pracowników. Nasze bogate doświadczenie i pasja w dążeniu do celu i ciągłego rozwoju, pomaga nam w osiąganiu tych celów.

0
lata doświadczenia
0
punktów sprzedaży
0
pojazdów własnej floty
0
m2 sprzedaży rocznie

O nas

Z nami zawsze na szczycie

22 lata na rynku

Solidny dach od Blachdom Plus - firmy stawiającej jakość na pierwszym miejscu.

 

Nasza historia

Firma BLACHDOM PLUS została założona w 2001 r. Początki działalności to dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien i membran dachowych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej produkcji wyrobów blaszanych.

Od 2006 r. funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie obecnie wytwarzane jest 6 profili blach dachówkowych, panele dachowe „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych. Park maszynowy uzupełniają maszyny przeznaczone do cięcia wyrobów płaskich na arkusze oraz taśmy. Dopełnieniem tego są maszyny służące do produkcji elementów wykończeniowych z blachy (obróbki blacharskie).

Rozwój

Od 2008 r. produkujemy równolegle część naszych wyrobów w zakładzie nr 2 we Wrocławiu a z początkiem 2012 r. uruchomiliśmy na rozbudowanych i zmodernizowanych powierzchniach magazynowych duży skład dachówki ceramicznej w Bielanach Wrocławskich, gdzie w ciągłej sprzedaży dostępne jest ponad tysiąc palet z różnymi modelami dachówek.

 

Od roku 2012 rozszerzamy naszą sieć sprzedaży poprzez własne spółki w Czechach i Słowacji oraz sieć sprzedaży na Węgrzech oraz krajach Europy Zachodniej. Naszą działalność opieramy na parku maszynowym najnowszej generacji, który jest ciągle unowocześniany i dostosowywany do obowiązujących trendów rynkowych. Bezpośrednia współpraca z wiodącymi producentami materiałów wsadowych pozwala na uzyskanie dostępności do materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Dlaczego Blachdom Plus?

Nasze technologie

Opieramy działalność na parku maszynowym najnowszej generacji, który jest ciągle unowocześniany i dostosowywany do obowiązujących trendów rynkowych.

Najlepsze materiały

Bezpośrednia współpraca z wiodącymi producentami materiałów wsadowych pozwala na uzyskanie dostępności do materiałów najwyższej jakości. 

Nasza sieć sprzedaży

Posiadamy własną sieć 18 punktów sprzedaży w Polsce oraz szerokie grono współpracujących dealerów, którzy są wspierani przez doświadczonych handlowców.