O firmie


Poznaj firmę Blachdom Plus

Firma BLACHDOM PLUS została założona w 2001 r. Początki działalności to dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien i membran dachowych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej produkcji wyrobów blaszanych. Od 2006 r. funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie obecnie wytwarzane jest 6 profili blach dachówkowych, panele dachowe „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych. Park maszynowy uzupełniają maszyny przeznaczone do cięcia wyrobów płaskich na arkusze oraz taśmy. Dopełnieniem tego są maszyny służące do produkcji elementów wykończeniowych z blachy (obróbki blacharskie).

Od 2008 r. produkujemy równolegle część naszych wyrobów w zakładzie nr 2 we Wrocławiu a z początkiem 2012 r. uruchomiliśmy na rozbudowanych i zmodernizowanych powierzchniach magazynowych duży skład dachówki ceramicznej w Bielanach Wrocławskich, gdzie w ciągłej sprzedaży dostępne jest ponad tysiąc palet z różnymi modelami dachówek.

Rok 2012 to również data kiedy wystartowała nasza słowacka firma, a w 2015 r. swój początek ma działalność spółki Blachdom Plus s.r.o. w Czechach.

Opieramy działalność na parku maszynowym najnowszej generacji, który jest ciągle unowocześniany i dostosowywany do obowiązujących trendów rynkowych.

Bezpośrednia współpraca z wiodącymi producentami materiałów wsadowych pozwala na uzyskanie dostępności do materiałów najwyższej jakości. Firma posiada własną sieć sprzedaży w Polsce w postaci 18 punktów sprzedaży oraz szerokie grono współpracujących dealerów, którzy są wspierani przez doświadczonych handlowców.

16 lat na rynku

Nasza firma powstała w roku 2001. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy wykonywać dla Państwa najlepsze produkty.

Miejsce pracy

Lokalizacja

Adres: ul. Żywiecka 873, 43-378 Rybarzowice

Telefon: (33) 817-67-17

E-mail: biuro@blachdomplus.pl


Wspieramy sport

Aktywnie uczestniczymy we wspieraniu sportowców. O naszych zawodnikach przeczytasz na łamach naszego konta Facebook!