O firmie


Poznaj firmę Blachdom Plus

Firma BLACHDOM PLUS została założona w roku 2001. Początkiem działalności była dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów.

Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji. Od roku 2006 funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie wytwarzane jest 5 profili blach dachówkowych, panele dachowe „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych. Park maszynowy uzupełniają maszyny przeznaczone do cięcia taśmy na blachy płaskie jak również służące do produkcji elementów wykończeniowych z blachy (obróbki blacharskie).

W 2008 roku wychodząc naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku zamówień, uruchomiono drugi zakład produkcyjny we Wrocławiu. W chwili obecnej ten zakład produkuje profil blachodachówki Bona oraz 3 profile blach trapezowych.

Opierając się na parku maszynowym najnowszej generacji, jesteśmy w stanie zrealizować więcej zamówień naszych klientów dbając przy tym o stosunkowo krótki termin realizacji. Nowoczesne maszyny do profilowania pozwalają uzyskać produkt o wysokiej jakości oraz estetycznym wyglądzie. Firma posiada własną sieć sprzedaży w postaci 17 oddziałów.

Dopełnieniem sieci sprzedaży jest szerokie grono współpracujących dealerów na terenie całego kraju obsługiwanych przez doświadczonych handlowców. Prócz tego firma uruchomiła także dwa oddziały działające poza granicami Polski – na Słowacji oraz w Czechach.

15 lat na rynku

Nasza firma powstała w roku 2001. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy wykonywać dla Państwa najlepsze produkty.

Miejsce pracy

Lokalizacja

Adres: ul. Żywiecka 873, 43-378 Rybarzowice

Telefon: (33) 817-67-17

E-mail: biuro@blachdomplus.pl


Wspieramy sport

Aktywnie uczestniczymy we wspieraniu sportowców. O naszych zawodnikach przeczytasz na łamach naszego konta Facebook!