Kerámia cserép

Kerámia cserép

DACHÓWKA CERAMICZNA W SIECI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ BLACHDOM PLUS

W sieci sprzedaży Blachdom Plus prowadzimy dystrybucję dachówki ceramicznej firmy Creaton, Braas i Röben. Zgodnie z zasadą jaka nam przyświeca w przypadku produkcji i dostaw blach, czyli szybka realizacja zamówień, również w przypadku dachówki ceramicznej chcemy działać podobnie. W chwili obecnej możemy wykonywać sprzedaż i dostawy „od ręki” najbardziej popularnych modeli dachówki tego producenta, ponieważ mamy je zmagazynowane na placu w Bielanach Wrocławskich (jeden z naszych oddziałów sprzedaży detalicznej).

Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów we Wrocławiu, Oleśnicy, Świdnicy, Rawiczu, Krotoszynie, Głogowie, Bolesławcu, Jeleniej Górze, Bielanach Wrocławskich, Rybarzowicach celem zapoznania się z nowowprowadzoną ofertą (adresy oddziałów znajdziecie Państwo w zakładce Dystrybucja).

CREATON to mająca ponad 130-letnie doświadczenie renomowana marka rozwiązań dachowych należąca do międzynarodowego koncernu Etex Group, jednego z największych na świecie holdingów działających na rynku materiałów budowlanych. Wysoka jakość produktów marki CREATON jest efektem połączenia długiej tradycji w produkcji ciężkich pokryć dachowych z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

CREATON Polska od 20 lat oferuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. Bogaty wachlarz sprawdzonych przez lata rozwiązań to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności. Na terenie Polski są 2 zakłady produkcyjne dachówek cementowych: w Olkuszu (województwo małopolskie) i w Chojnicach (województwo pomorskie) oraz najnowocześniejsza w Europie fabryka dachówek ceramicznych w Widziszewie (województwo wielkopolskie). Pozostałe zakłady CREATON zlokalizowane są na terenie Europy, m.in. w Niemczech i na Węgrzech.
Dachówki Braas są znane na świecie już od ponad 50 lat. W Polsce Braas istnieje od 1993 roku, w którym to powstała firma Braas Polska. Początkowo oferta obejmowała produkty Braas sprowadzane z Niemiec. W sierpniu 1995 roku nastąpiło otwarcie magazynu centralnego w Opolu, a w czerwcu 1996 r. uruchomiono tam pierwszy zakład produkcyjny. W rok później podjęto decyzję o budowie kolejnej fabryki w Polsce, tym razem w Płońsku. Otwarcie nowego zakładu, który posiada najnowocześniejszą w Europie linię do produkcji dachówek cementowych, nastąpiło 18 czerwca 1999r.

1 października 2004 roku nastąpiło przekształcenie Braas Polska w przedsiębiorstwo Lafarge Dachy. Firma stała się największym producentem dachówek w kraju. Do dziś połowa sprzedawanych w Polsce dachówek pochodzi z taśm produkcyjnych Braas, a marka jest jedną z najbardziej znanych na rynku materiałów budowlanych.

Uwzględniając nowe wymagania i wykorzystując pojawiające się możliwości rynkowe, z początkiem 2008 r. marka Braas zostaje włączona do Grupy MONIER. Ten patronat światowego potentata w dziedzinie pokryć dachowych jeszcze bardziej wzmacnia pozycję Braas jako niekwestionowanego lidera jakości oferowanych produktów i rozwiązań.

Od 1 stycznia 2012 portfolio marki Braas zostało poszerzone o dachówki ceramiczne, sprzedawane do tej pory pod marką RuppCeramika. Po intensywnej analizie, biorąc pod uwagę opinie rynkowe, Zarząd firmy zdecydował się objąć wszystkie produkty i usługi jedną marką. Braas to marka, która według badań i rankingów, ma największą rozpoznawalność, cieszy się sympatią i zaufaniem wśród fachowców i naszych klientów.