Dystrybucja

Nasi przedstawiciele handlowi

Poniżej znajdziesz listę naszych przedstawicieli handlowych, adresy naszych oddziałów oraz filii partnerskich. Jeśli nie znalazłeś tutaj informacji, których szukasz – skontaktuj się z nami!


Nasze oddziały i filie partnerskie

Poniżej masz do dyspozycji wirtualną mapę z naniesionymi miejscami naszych oddziałów i filii.

Legenda: nasze oddziały  filie partnerskie


Dokładne adresy

Siedziba firmy

Rybarzowice

Rybarzowice (Zakład produkcyjny nr 1)
ul. Żywiecka 873
43-378 Rybarzowice
tel. (33) 817 67 17
fax: (33) 817 67 16
e-mail: biuro@blachdomplus.pl

Nasze oddziały

Krotoszyn

Krotoszyn
ul. Grzegorzewska 1
63-700 Krotoszyn
tel. 515 087 974
tel/fax: (62) 725 46 80
e-mail: krotoszyn@blachdomplus.pl

Głogów-Jaczów

Głogów-Jaczów
67-222 Jerzmanowa
tel. 502 140 386
tel./fax: (76) 835 95 58
e-mail: glogow@blachdomplus.pl

Jasło

Jasło
ul. Żeromskiego 1
38-200 Jasło
tel. 517 281 336
tel./fax: (13) 442 82 10
e-mail: jaslo@blachdomplus.pl

Wrocław

Wrocław (Zakład produkcyjny nr 2)
ul. Ostowa 14
51-180 Wrocław
tel. (71) 327 47 81
tel. 517 280 950
tel./fax: (71) 327 47 80
e-mail: wroclaw@blachdomplus.pl

Jelenia Góra

Jelenia Góra
ul. Wrocławska
58-506 Jelenia Góra
tel. 504 093 911
tel./fax: (75) 752 27 74
e-mail: jelenia.g1@blachdomplus.pl

Rawicz

Rawicz
ul. Poznańska
63-900 Rawicz
tel. (65) 545 11 41
tel. 517 281 337
tel./fax: (65) 545 52 60
e-mail: rawicz@blachdomplus.pl

Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
ul. Wrocławska 53
55-040 Bielany Wrocławskie
tel. 502 426 281
tel./fax: (71) 31 10 363
e-mail: bielany@blachdomplus.pl

Oleśnica

Oleśnica
ul. Wrocławska 48
56-400 Oleśnica
tel. 500 253 558
tel./fax: (71) 399 97 44
e-mail: olesnica@blachdomplus.pl

Krosno

Krosno
tel. 508 107 447
e-mail: krosno@blachdomplus.pl

Świdnica - Pszenno

Świdnica – Pszenno
ul. Kolejowa 1
58-125 Pszenno
tel./fax: (74) 851 78 73
e-mail: pszenno@blachdomplus.pl

Bolesławiec - Kruszyn

Bolesławiec – Kruszyn
ul. Główna 2H
59-700 Bolesławiec
tel. 509 642 332
tel./fax: (75) 732 80 91
e-mail: boleslawiec@blachdomplus.pl

Żywiec

Żywiec
ul. Kopernika 56
34-300 Żywiec
tel. (33) 861 94 96
tel. 507 173 721
tel./fax: (33) 861 94 97
e-mail: zywiec2@blachdomplus.pl

Filie partnerskie

Barwałd Dolny

Barwałd Dolny
Barwałd Dolny 62a
34-124 Klecza Górna
tel. (33) 872 26 60
tel. 509 260 772
tel./fax: (33) 872 26 67
e-mail: barwald@blachdomplus.pl

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
ul. Międzyrzecka 237
43-382 Bielsko-Biała
tel. (33) 812 28 73
tel. 508 146 049
tel./fax: (33) 821 35 54
e-mail: bielsko@blachdomplus.pl

Trzebinia

Trzebinia
ul. Długa 34
32-540 Trzebinia
tel. 502 140 426
tel./fax: (32) 612 19 38
e-mail: trzebinia@blachdomplus.pl

Czarny Dunajec

Czarny Dunajec
ul. Kantora 61 A
34-470 Czarny Dunajec
tel. 501 770 941
tel./fax: (18) 265 77 00
e-mail: cz.dunajec@blachdomplus.pl

Stryszawa

Stryszawa
Stryszawa 179A
34-205 Stryszawa
tel./fax: (33) 874-79-29
e-mail: stryszawa@blachdomplus.pl