Blachy trapezowe – Blachdom

Blachy trapezowe

Blachy trapezowe to produkt bardzo uniwersalny. Znajduje zastosowanie jako pokrycia dachowe oraz elewacyjne, począwszy od najmniejszych powierzchni jak garaże czy wiaty po duże powierzchnie hal magazynowych, produkcyjnych jak również obiektów handlowych. Uniwersalność jest wspomagana możliwością wyboru spośród kilku wysokości profili trapezowych, różnych grubości oraz szerokiej gamy kolorystycznej.

T-8

Profil T-8 jest profilem przewidzianym na elewacje oraz na podbitki. Charakteryzuje się mniejszą sztywnością przetłoczenia. W związku z tym zalecana maksymalna długość arkusza to 5 mb.

Charakterystyka techniczna:

  • szerokość krycia: 1170 mm

  • szerokość całkowita : 1190 mm

T-14

T-14 to profil uniwersalny stosowany zarówno na elewacje jak i na dachy. Przetłoczenia te charakteryzują się wydajnością szerokości użytkowej w stosunku do szerokości całkowitej. Posiadają w związku z tym rowki kapilarne, które zapewniają szczelność na łączeniach arkuszy. Maksymalna zalecana długość arkusza to 8 mb.

Charakterystyka techniczna:

  • szerokość krycia: 1119,8 mm

  • szerokość całkowita : 1154 mm

T-18

T-18 to profil uniwersalny stosowany zarówno na elewacje jak i na dachy. Przetłoczenia te charakteryzują się wydajnością szerokości użytkowej w stosunku do szerokości całkowitej. Posiadają w związku z tym rowki kapilarne, które zapewniają szczelność na łączeniach arkuszy. Maksymalna zalecana długość arkusza to 8 mb.

Charakterystyka techniczna:

  • szerokość krycia: 1100 mm

  • szerokość całkowita : 1137 mm

T-35

Blachy T-35 przewidziane są głównie na duże obiekty typu budynki przemysłowe, hale, wiaty oraz tam gdzie nachylenie dachu jest niewielkie (zapewniają szczelność). Stosowane są również jako sufity i szalunki do zalewania betonem. Ze względu na konstrukcyjny charakter,  nie wymagają rozmieszczenia podpór tak gęsto jak w przypadku niższych profili. Dodatkowe przetłoczeniawzmacniają sztywność konstrukcji i zapewniają estetyczny wygląd.

Charakterystyka techniczna:

  • szerokość krycia: 1050 mm

  • szerokość całkowita : 1080 mm

T-55

Blachy T-55 przewidziane są głównie na duże obiekty typu budynki przemysłowe, hale, wiaty oraz tam gdzie nachylenie dachu jest niewielkie (zapewniają szczelność). Stosowane są również jako sufity i szalunki do zalewania betonem. Ze względu na konstrukcyjny charakter, nie wymagają rozmieszczenia podpór tak gęsto jak w przypadku niższych profili. Dodatkowe przetłoczenia wzmacniają sztywność konstrukcji i zapewniają estetyczny wygląd.

Charakterystyka techniczna:

  • szerokość krycia: 1000 mm

  • szerokość całkowita : 1040 mm

Dostępne kolory

Materiał wsadowy

Zainteresowały Cię nasze produkty?