Akcesoria

Rodzaje

Więcej informacji

BRYZA to najnowszy na rynku system rynnowy wprowadzony do obrotu z początkiem 2004 r. Wiedza inżynierska, nowoczesne technologie oraz komponenty najwyższej jakości poparte długoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, zaowocowały stworzeniem doskonałego produktu oraz niezawodnej marki, wnosząc najwyższą jakość w tym segmencie.

System rynnowy Assa jest kompletnym systemem do odprowadzenia wody opadowej z dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia dachowego.

Jest to najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na rynku. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, nie wymaga lutowania, co bardzo usprawnia proces montażu. Rynny dostępne są w długościach: 4 m i 3 m. Rury spustowe dostępne są w trzech długościach: 4 m, 3 m i 1 m. Doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych.


Membrana dachowa reguluje procesy związane ze skraplaniem się pary wodnej i gromadzeniem się skroplin, gdyż jest tak zbudowana, że nie przepuszcza wody, doskonale zaś przepuszcza parę wodną. A zatem woda, która dostałaby się pod pokrycie dachowe nie zawilgoci więźby ani izolacji lecz spłynie po folii. Z drugiej strony, para wodna swobodnie wydostaje się przez folię na zewnątrz, nie gromadząc się w termoizolacji. W naszej ofercie dostępne są membrany takich producentów jak Marma oraz Corotop.

Wkręty farmerskie. To akcesoria, które muszą sprostać szczególnie wysokim wymaganiom, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu. Współpracujemy z kontrahentami, którzy gwarantują wysoką jakość swoich wyrobów odpowiednimi atestami. Jeżeli chodzi o wkręty farmerskie to istotne są: zabezpieczenie przed korozją w postaci odpowiedniej warstwy cynku oraz jakość podkładki z materiału uszczelniającego EPDM, która po zamontowaniu sama wulkanizuje się na blachę tworząc szczelne łącze. W swojej ofercie posiadamy wkręty farmerskie ocynkowane oraz powlekane do konstrukcji drewnianych i stalowych takich producentów jak ESSVE, INFO-GLOBAL, GUNNEBO.

Uszczelki uniwersalne i profilowane produkowane są ze specjalnie spienionych pianek polietylenowych i poliuretanowych o bardzo dużej trwałości. Mocowane pod gąsiorem, w rynnach koszowych, lub przy okapie zapobiegają przedostawaniu się wody, śniegu i innych niepożądanych elementów pod pokrycie dachowe, przy zachowaniu wolnego obiegu powietrza.